Kuralsız Haber
HV
24 MART Cuma 15:48
Advert

Davutoğlu: “Hain suikastın hesabını dört ay sonra biz soracağız”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşine taziyede bulundu.

SİYASET
Giriş Tarihi : 29-01-2023 19:08
Davutoğlu: “Hain suikastın hesabını dört ay sonra biz soracağız”

Ziyaretinde Ayşe Ateş’e başsağlığı dileklerini ileten Davutoğlu, “Eşinize yapılan hain suikastın hesabını dört ay sonra biz soracağız. Sinan Ateş’in kanı yerde kalmayacak. Eşi ve çocuklarıyla kurduğu Türkiye hayalini biz gerçekleştireceğiz.” dedi.

Ayşe Ateş, Gelecek Partisi Lideri Davutoğlu’na taziye ziyareti ve desteği için teşekkür etti. 

Davutoğlu’na taziye ziyaretinde Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları Selçuk Özdağ, Feramuz Üstün, Gelecek Partisi Kurucu Üyesi Hasan Hüseyin Bozok ve Ankara İl Başkanı Hakan Tokaç eşlik etti.

“Cumhurbaşkanı, Bahçeli ve Soylu hala suskun”

Davutoğlu, olayın ardından sosyal medya hesabından Sinan Ateş cinayetine dair bir video yayımladı.

Paylaşımında "Bahçeli suskun, Soylu suskun, Cumhurbaşkanı suskun. Ankara'nın göbeğinde suikast düzenlendi bir can gitti ama sesleri solukları çıkmıyor. Niye? Niye? Niye?" diye soran Davutoğlu, Sinan Ateş cuma günü vefat ettiği için her hafta aynı gün suikasta uğradığı saatte sosyal medya hesabından paylaşım yapmaya devam etti.

Davutoğlu, son olarak 27 Aralık’ta şu paylaşımı yaptı:

“Sinan Ateş'in Ankara'nın göbeğinde hain bir suikast sonucu öldürülmesinin üzerinden 28 gün yani 672 saat geçti. Bahçeli, Erdoğan ve Soylu hala sessiz. Neyi bekliyorsunuz? Siz konuşana kadar, her hafta soracağım.”

Hibya Haber Ajansı

AdminAdmin

YORUMLAR